Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter
Kl. 00.45
Rundt i København

Annonce

Vælg dato: 2020-01-21

Vis programmer fra kl.:
Tirsdag d. 21. januar
23:40Sønderparken, Fredericia
00:30Morten Messerschmidt
00:45Rundt i København
01:00kager i Aarhus - (1)
01:25Peter Hertel Rasmussen
02:05Sæson 2 (44)
03:05Marieke Heimburger
03:35Roskilde og Lejre
04:20et nyt jerntæppe? -
04:50
05:40Jens Rohde
06:20billedkunstner Anne Juul Christophersen -
07:00salater i Aarhus - (2)
07:30Kvinder i transportbranchen (1:2)
08:00Duejagt med levende lokkere
08:30Fiskemagasinet
Colombia (2:2)
09:00 (12)
09:30Træets stilling og restorative stillinger
09:50Fortid og fremtid (2:2)
10:20Nina Goss (1:3)
10:50
11:00Sæson 2 (44)
12:00i mere end 100 år -
12:30Michael Lentfer Jensen - H.C. Ørsted Medaljen
13:00Sebastian Klein
13:30
14:00Nøglen til den perfekte hud
14:20 (112)
14:50Tyskland (2:3)
15:30Dansk under tysk styre (2:6)
16:00Direkte
17:00 (11)
17:30
18:00Jacob Bundsgaard, Aarhus
18:15Tommys Margarita -
18:25 (5)
18:55 (1:2)
20:00
20:30JazzVegaz
21:40Klimatosserne med Auken og Messerschmidt
(1)
22:40Io Cucino, Bibbona - Italien [=]
23:15
23:45
Onsdag d. 22. januar
23:45
00:20Zenia Stampe
00:35
01:05Gensyn på dk4
Portræt af Nulle Øigaard
01:35Albas fornemmelse for is
02:05Udenrigspolitisk tur retur 1989-2019
03:05Trysil
03:35
04:05Kvinder i transportbranchen (2:2)
04:35den farverige maler -
05:00Politikeren, der skilte vandene - Ritt Bjerregaard
06:00Hvad er klosterøl (1:2)
06:25en verden uden Europa -
06:55kunstneren Rasmus Bjørn -
07:30Kvinder i transportbranchen (2:2)
08:00Colombia (1:2)
08:30Riffeljagt i New Zealand
09:00Philipp Schröder
09:30Thorvaldsens Have
10:00Gæst Nicolaj Holm
10:30salater i Aarhus - (2)
11:00Brian’s Steak & Lobster, Hamborg
11:45Birgit Stöber
12:20 (3)
12:50Søren Ulrik Thomsen
13:30Kok
14:00Sønderparken, Fredericia
14:50Dalmatien - (2:2)
15:20
15:50
16:00
16:30Io Cucino, Bibbona - Italien [=]
17:05
17:35Rundt i København
17:55Costa del Sol med Jacob Haugaard (12)
18:20USA (3:3)
19:00Sæson 2 (44)
20:00Onsdags Bingo
Direkte
21:05 (5:6)
22:50
23:20
23:50
Torsdag d. 23. januar
23:50
00:45Fiskemagasinet
Colombia (2:2)
01:45 (112)
02:15Frank Jensen, København
02:30salater i Aarhus - (2)
03:00Sean Latham (3:3)
03:30
04:00
04:30 (7)
05:00en nostalgitur -
05:30Rasmus Nørlem Sørensen -
06:00Michael West, knivmager og musiker
06:30billedkunstneren Steen Larsen -
07:00 (2:2)
07:30Atomvåbenkontrol og udenrigspolitisk overblik
08:30
09:40
10:10
10:20Knudefiskeri
11:05Sønderparken, Fredericia
11:50
12:00Peter Hertel Rasmussen
12:40Goldhorn Beef-Club, Berlin [=]
13:10demokratiets krise -
13:40
14:10Troels Trier - ”Nylonvinden”
14:20
14:30 (5)
15:00Sæson 2 (44)
16:00Direkte
17:00
17:35Grønland med Jens Holm (13)
18:00Christensen & Kanne
18:55 (2:2)
20:00
20:25Io Cucino, Bibbona - Italien [=]
21:00
21:30Landmanden på grænsestregen (3:6)
22:00Besøg hos en tempelridder (4:11)
22:30
23:00Klimatosserne med Auken og Messerschmidt
(1)
00:00Helles vej til Europa
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.