Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Annonce

Vælg dato: 2020-10-21

Vis programmer fra kl.:
Onsdag d. 21. oktober
11:50Bessekompagniet -
12:20Ministeren ad fornuftens vej - Marianne Jelved
13:20Elektriker
13:50
14:20Om Brabrand Kirke
14:50
15:00 (17)
15:30Kaninen - (4:6)
15:50
16:00
16:30Den Skaldede Kok laver mad - Benløse fugle og creme brulé
17:10Efterår 2020
17:40
17:50Oktober
18:20 (3:3)
19:00 (73)
20:00Direkte
21:05
22:15oktober -
22:50den om Jørgen Leth [15] -
23:50Om markedet - med Brian Mikkelsen og Anne H. Steffensen
Torsdag d. 22. oktober
11:55
12:00Den Skaldede Kok laver mad - Benløse fugle og creme brulé
12:40Philipp Schröder
13:10Genforeningsfesten (1:6)
13:40Old Fashioned -
13:50 (7)
14:20
14:30 (6)
15:00 (73)
16:00Direkte
17:00Karen Melchior -
17:30Historiske øl (2:2)
18:10
18:25Om demokrati - med Christoph Ellersgaard og Olav Hesseldahl
18:55JazzVegaz
20:05oktober -
20:35Kunstnerparret der lever og arbejder sammen
21:05
21:35
21:45Svend Erik Hovmand
22:30
23:00Den Store Omstilling (5:11)
23:30
00:00 (127)
Fredag d. 23. oktober
11:20den om ungdomsserier [15] -
12:20haven der aldrig sover -
13:00Karen Melchior -
13:30I havet
13:50
14:00Selskabet for Kirkelig Kunst
14:45Inger Christensen - ”Det“
15:00Inshore i Louisiana
15:30Jagtmagasinet [15] (1:2)
16:00Direkte
17:00Den Skaldede Kok laver mad - Benløse fugle og creme brulé
17:40
18:05Mik Schacks Public Service - en europamester ved grillen
18:55Røg på grillen - for øvede
19:30Frederik Cornelius
20:00
20:01
20:30Om Sankt Sørens Kirke, Gl. Rye
21:05Bubber & Villum på Storå
(1:2)
21:45Den gamle Mærsk-kaptajn fortæller
22:30det bedste fra Studio 55 - (2)
23:30Om demokrati - med Christoph Ellersgaard og Olav Hesseldahl
00:00Jagtmagasinet [15]
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.