Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Vælg dato: 2022-06-27

Vis programmer fra kl.:
Mandag d. 27. juni
07:55Ægte tæppekærlighed
09:00 (8)
09:15
09:30Jagtmagasinet [15]
10:00Med Ældre Sagen (16:25)
10:30 (8)
10:45
11:20Sommerhimmel (3:11)
11:45haven der aldrig sover
12:25 (11)
12:45Gæst Jens Olaf Pepke Pedersen
13:50
14:00Med Ældre Sagen (16:25)
14:30Jimi Vinding
15:00Til fods på Gendarmstien - langs den dansk-tyske grænse (2:2)
15:30Sommer på Hærvejen
16:05den om Tarkovskij og PonyLove [15]
17:10Dykning i Costa Brava
17:30BMX på Holmen
18:00Isabelle Bania - violinist/bratschist
18:20 (45)
18:50Georginer
19:30Sæsonens bedste placeringer på Dansktoppen
20:00SuperBingo Mandag
direkte
21:05Douro-floden
21:35juni
22:05Jagtmagasinet [15]
22:35Makrelfiskeri i Lillebælt (1:2)
23:05 (4)
23:35i fremtidens Europa - Et stærkere Europa? (5:8)
Tirsdag d. 28. juni
08:00Jagtmagasinet [15]
08:30Makrelfiskeri i Lillebælt (2:2)
09:00 (9)
09:20Dy Plambeck: ”Mikael”
09:30den nordlige Rhône
10:00TRÆN DIG GLAD
Med Ældre Sagen (17:25)
10:30 (9)
10:45
11:00 (154)
11:55udsendt af Danmark [15] (7)
12:25Historiske bygningsværker i Sønderjylland - Restaurant Knapp
13:20Forelsket i København - Joachim Knop
13:30 (45)
14:00TRÆN DIG GLAD
Med Ældre Sagen (17:25)
14:30Douro-floden
15:00
15:10 (11)
15:30Sæsonens bedste placeringer på Dansktoppen
16:00Direkte
17:05 (171)
17:35Anna Kærsgaard Gregersen
18:00Live in The Netherlands (1)
18:55Gæst Jacob Nybroe
19:30Eksil-sydslesvigeren (4:6)
20:00
20:35Podere Il Casale, Pienza, Italien [=]
21:20Bubber & Villum på tur (1:4)
22:10Remix Vol. 1
23:00Gæst Jens Olaf Pepke Pedersen
00:00Sæsonens bedste placeringer på Dansktoppen
Onsdag d. 29. juni
08:00Makrelfiskeri i Lillebælt (1:2)
08:30Jagtmagasinet [15] (2)
09:00 (10)
09:15Thorvaldsens Have
09:45
10:00Med Ældre Sagen (18:25)
10:30 (10)
10:45Bubber & Villum på tur (1:4)
11:35
12:05Thy Whisky
12:55dit EU - Sundhed
13:30juni
14:00Med Ældre Sagen (18:25)
14:30Fuglen (2:6)
14:50
15:00haven der aldrig sover
15:40Himmelbjerget
16:00
16:35Gæst Jørgen Grønnegård Christensen
17:40pynt og glas
18:00Frode Munksgaard
18:35Sæsonens bedste placeringer på Dansktoppen
19:00 (154)
20:00Direkte
21:05 (1:2)
22:05Katrin Mathiesen - klarinettist
22:20i fremtidens Europa - Et rigere og mere retfærdigt Europa? (6:8)
23:00En Shu-Bi-Dua-kopi - live fra Karup Å (2:2)
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.